نتایج جستجو برای عبارت :

مبلغ 400هزار تومان برای کار خیر: خرج غذا بکنم؟

مبلغ 400هزار تومان دستم رسیده که نیت کردم هدیه به امام حسین(ع) بکنم برای امور مربوط به گرامی‌داشت ایام محرم و قیام عاشورا.
امروز به این فکر می‌کردم که این پول را صرف غذا و خوردن در هیئت‌ یا مسجدی بکنم؟ یا کار بهتری هم می‌شود نمود؟ اگر فکری به ذهنتان رسید، بنده را بی‌نصیب نگذارید. متشکرم.
بوسیله گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ارزش سکه بهار آزادی امروز در راسته تهران افزودن و نرخ ارز کاهش یافت. طلا و ارز مقدار میزان تحول قیمت سکه طرح جدید ۴،۷۳۵،۰۰۰ تومان ۷۰،۰۰۰ تومان سکه طرح قدیم ۴،۶۰۰،۰۰۰ تومان ۲۰،۰۰۰ تومان نیم سکه ۲،۶۲۴،۰۰۰ تومان ۱۰۰،۰۰۰ تومان ربع سکه ۱،۶۵۳،۰۰۰ تومان ۱۰،۰۰۰ تومان مبلغ دما ۱،۰۱۰،۰۰۰ تومان ۳۰،۰۰۰ تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۸،۳۰۰ تومان ۱۰،۲۰۰
عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضانوقبولی طاعات ، بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به استحضار دوستان میرسانیم.اقدامات ذیل به اذن و نیابت ولی نعمتمان حضرت سلطان علی ابن موسی الرضا(ع) و به نیت سلامتی قطب عالم امکان حضرت بقیه الله العظم(عج) توسط شما عزیزان انجام شد.1.دو راس گوسفند ، به مبلغ چهار میلیون و صد و چهل هزار تومان که به چهل و هشت بسته گوشت تقسیم شده و بین نیازمندان توزیع گردید.2.مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان ، گوشت چرخ کرده3.مبل
از پانزدهم فروردین امسال شما میتوانید با واریز مبلغ ۹۹۰۰ تومان به شماره کارت اینجانب نسبت به خرید شارژ خالص سیم کارت ایرانسل خود اقدام فرمایید.لازم به ذکر است که بعد از پرداخت مبلغ ۹۹۰۰ تومان سیم کارت ایرانسل شما بصورت خالص ۱۰۰۰۰ تومان شارژ می گردد ( نه درصد مالیات بر ارزش افزوده کسر نمی گردد ).
با سلام و عرض ادب و احترامجلسه صندوق مهر فامیلی امروز جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸  در منزل آقای امیر حیدری برگزار شد.مصوبا این جلسه جهت اطلاع اعضاء محترم بشرح ذیل اعلام می گردد:- اعضاء بر وصول مطالبات اتفاق نظر  داشتند و سرگروه ها بر دریافت مطالبات اهتمام داشته باشند.- وام ۳ نفر از اعضاء پرداخت شد.- مبلغ حق عضویت کماکان تا پایان سال مبلغ ۳۰ هزار تومان خواهد بود و برای سال آتی تا ۵۰ هزار تومان قابل افزایش خواهد بود.- مبلغ وام تا پایان دوره چهارم ۳ میلیون
خرید آپارتمان اقساطی در اندیشه شامل حداکثر 60 میلیون وام بانک مسکن می باشد پرداخت اقساط به صورت ماهانه می باشد .اقسام وام مسکن ۴۰ تا ۱۶۰ میلیونی با سود جدیدمبلغ وام انفرادی (تومان)     اقساط ماهانه (تومان)     سود دوره(تومان)     کل بازپرداخت(تومان)۸۰ میلیون     ۸۶۵.۰۰۰     ۴۵.۰۰۰.۰۰۰     ۱۲۵.۰۰۰.۰۰۰۶۰ میلیون     ۶۵۰.۰۰۰     ۳۴.۰۰۰.۰۰۰     ۹۴.۰۰۰.۰۰۰۴۰ میلیون     ۴۳۳.۰۰۰     ۲۲.۰۰۰.۰۰۰     ۶۲.۰۰۰.۰۰۰مبلغ وام زوجین     -     -     -۱۶۰ میلی
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
به استناد سایت قوانین چک و سفته دینا ، قیمت سفته که با تصویب مصوبه مجلس شورای اسلامی تعیین می شود ، در حال حاضر برای هر یک میلیون تومان سفته ، پانصد تومان است . بنابراین ، قیمت خرید سفته تا مبلغ دو میلیون تومان ، هزار تومان و سفته تا مبلغ ده میلیون تومان ، پنج هزار تومان و سفته تا مبلغ بیست میلیون تومان ، ده هزار تومان خواهد بود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اینکه مبلغ و قیمت خرید سفته چقدر است بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/arti
مژده
مڗده

با۲۵/۰۰۰ تومان تخفیف همیت حالا از سایت دیجی کالا خرید نمایید
برای خرید های بالای ۵۰/۰۰۰ تومان
کافیست از قسمت  پیوندها وارد سایت شده و  اقلام مورد نظر خود را انتخاب نمایید

و در اخر قبل از پرداخت وجه کد تخفیف زیر را بزنید تا مبلغ ۲۵/۰۰۰ تومان از فاکتور شما کم شود
 کد frsh25

با خیال راحت درب منزل جنس های خود را تحویل بگیرید
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بازار روز 20/12/1397 خرید و فروش خودرو پراید 111  به مبلغ 50 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با افت قیمت 1 میلیون تومانی به مبلغ  77 میلیون تومان، پژو206 تیپ 5 به مبلغ 92 میلیون و 500 هزار تومان، پژو405 به مبلغ 72 میلیون و 500 هزار تومان، استپ وی به مبلغ 156 میلیون تومان و H30 به مبلغ 114 میلیون و 800 هزار تومان معامله قرار می شود
https://www.tasnimnews.com
ادامه مطلب
سوالات نگارش ششم  فصل به فصل به صورت pdf  و  word
فصل اول به صورت pdf مبلغ رایگان
فصل اول به صورت word مبلغ 1500 تومان

فصل دوم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل دوم به صورت wordمبلغ 1500تومان

فصل سوم به صورت pdf مبلغ 1000تومان
فصل سوم به صورت wordمبلغ 1500تومان

فصل چهارم به صورت pdf مبلغ 1000تومان
فصل چهارم به صورت wordمبلغ 1500تومان

فصل پنجم به صورت pdf مبلغ 1000تومان
فصل پنجم به صورت wordمبلغ 1500تومان

فصل ششم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل ششم به صورت wordمبلغ 1500تومان
دانلود همه سوا
حداقل مزد ثابت:۱. حقوق ثابت:(روزانه مبلغ ۶۱۱.۸۰۹ ریال و ماهانه مبلغ ۱۸.۳۵۴.۲۷۰ ریال برای حداقل حقوق).سا‌یر سطوح مزدی ۱۵٪ به مبلغ ثابت سال قبل بعلاوه مبلغ ۳۰.۳۳۸ ریال روزانه (ماهانه مبلغ ۹۱۰.۱۴۰ ریال)  اضافه خواهد شد.مبالغ انگیزشی حقوق شامل:
ادامه مطلب
در این سایت کلیگ هر آگهی استاندارد ۵۰ تومان و به ازای هر عضو که زیر مجموعه مستقیم شما شود،مبلغ ۵۰۰ تومان به حساب کاربری شما افزوده میشود. قانون برداشت: 
بار اول: ۵۰۰۰ تومان
بار دوم : ۱۰،۰۰۰ تومان
بار سوم به بعد : ۲۰،۰۰۰ تومان 
دل بکنم کجا روم؟طفل منم کجا روم؟جمع کنم بساط خویشاز وطنم کجا روم؟زاده‎ی این زمین منمحافظ سرزمین منمشادی‎ام از نشاط اوبا غم او غمین منمدل بکنم کجا روم؟ از وطنم کجا روم؟روح و روان من وطنصاحب جان من وطنواژه‎ی ناب نام اوستورد زبان من وطندل بکنم کجا روم؟از وطنم کجا روم؟پاره‎ی تن: وطن وطنمادر من: وطن وطنشعله‎ فکنده در دلمعشق کهن: وطن وطندل بکنم کجا روم؟ از وطنم کجا روم؟شمع وجود من وطنبود و نبود من وطنعنبر و عود من وطنخاک سجود من وطندل بکنم کج
سه عرضه اولیه باقیمانده سال ۹۸
1️⃣شرکت پدیده شیمی قرن (اکتیو)
تاریخ عرضه ۳۰ بهمن ۹۸
مبلغ مورد نیاز کمتر از ۲۰۰ هزار تومان
2️⃣ لاستیک یزد (پیزد)
 تاریخ عرضه نیمه اول اسفند ماه
 مبلغ مورد نیاز کمتر از ۱۰۰ هزار تومان
3️⃣ تامین سرمایه بانک ملت
 تاریخ عرضه نیمه اول اسفند
 مبلغ موردنیاز کمتر از ۱۰۰ هزار تومان
فردا در گروه vip سهمی کوتاه مدت با بازدهی 20 درصدی و سهمی میان مدت با بازدهی 250 درصدی معرفی میشود برای پرداخت و عضویت با شماره 09351307055 در تلگرام
طبق اعلام دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سیدعلی خامنه ای مبلغ زکات فطره برای سال ۱۳۹۸ حداقل ۸ هزار تومان مانند سال گذشته است.
فطریه عبارت است از سه کیلو طعام غالب هر مسلمان اعم از جو، گندم و برنج و اقلامی که به عنوان طعام محسوب می شوند. بر اساس محاسبات صورت گرفته میزان زکات فطره برای یک نفر با محاسبه سه کیلو گندم، ۸۰۰۰ تومان است و پرداخت این مبلغ به عنوان فطریه کفایت می کند. اما هم وطنان می توانند با توجه به برنجی که مصرف می کنند، سه کیلو از
2497 - «اسدا... علم» از نزدیکان شاه در خاطراتش می‌نویسد: "کارهای جاری به عرض مبارک رسید. منجمله این که سابقاً دبیرستان والاحضرت همایون (رضا پهلوی) که باید در آن لابراتوار و غیر ساخته میشد. ۳ میلیون تومان مخارج برآورد شده بود ولی حالا علیاحضرت شهبانو امر می‌فرمایند ۱۲ میلیون تومان باشد و برای استخر و غیره این مبلغ بالا می‌رود ... (شاه) امر فرمودند «رسیدگی کن ببین این مبلغ واقعاً خرج هست یا نه؟ اگر صحیح باشد، مانع ندارد دولت بدهد» ..."منبع: خاطرات عل
فطریه عبارت است از سه کیلو طعام غالب هر مسلمان اعم از جو، گندم و برنج و اقلامی که به‌عنوان طعام محسوب می‌شوند. بر اساس محاسبات صورت‌گرفته میزان زکات فطره برای یک نفر با محاسبه‌ی سه کیلو گندم، ۸۰۰۰ تومان است و پرداخت این مبلغ به‌عنوان فطریه کفایت می‌کند. اما هم‌وطنان می‌توانند با توجه به برنجی که مصرف می‌کنند، سه کیلو از آن یا معادل قیمت آن را به‌عنوان فطریه بپردازند. البته در هر صورت پرداخت حداقل ۸۰۰۰ تومان برای هر نفر کفایت می‌کند.
مژده                                                                      مڗده

با ۴۰/۰۰۰ تومان تخفیف همین حالا از سایت دیجی کالا خرید نمایید

کافیست از قسمت پیوندها بر روی نام digikala بزنید تا وارد سایت شوید و اقلام مورد نظر خود را انتخاب کرده

و در اخر قبل از پرداخت وجه کد تخفیف زیر را بزنید تا مبلغ ۴۰/۰۰۰ تومان از فاکتور شما کم شود
 کد cwrp

با خیال راحت درب منزل جنس های خود را تحویل بگیرید

برای خرید های بالای ۱۵۰/۰۰۰ توم
امتیاز اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در شهریور ۱۳۹۶ در معاملات فرابورس ایران حدود ۴۲ هزار و ۴۰۰ تومان داد و ستد شد. همچنین هر ورق از اوراق تسه آذر ماه ۱۳۹۶ معادل ۴۴ هزار و ۳۰۰ تومان است.
علاوه بر این هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن اردیبهشت ۱۳۹۸ نیز ۴۵ هزار و ۳۰۰ تومان داد و ستد شد. اوراق اسفند ماه سال ۱۳۹۶ هم ۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت خورد.
از طرفی به جز تسه فروردین امسال که ۴۴ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌شود، قیمت باقی تسه‌های منتشر شده در سال جاری
تو شرایط کرونا هر کسی یک جوری به هم نوعش کمک می کنه. یه نفر می ره و تو عرصه های میدانی حضور پیدا می کنه . یه نفر هم با پولش ... . البته پولی هم که نداشت . ماهی 500 هزار تومان اجاره ی خونه رو می گرفت و همونو هم یک جا می داد به صندوق قرعه کشی خانوادگی شون . با خودش گفت منم یه کاری بکنم . به مستاجر گفت که این ماه اجارتو نمی خواد بدی. برای پول قرعه کشی هم از پدرش قرض کرد و داد. ماه بعد قرعه کشی بهش افتاد . 5 میلیون و 500 هزار تومان ! هر ماه که پول صندوق 5 میلیون توما
سوالات درس به درس علوم ششم به صورت pdf  و  word
سوال درس 1تا3به صورت pdf مبلغ رایگان
سوال درس 1تا3 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 4تا5 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 6تا7 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 9تا10 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 11تا12 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال

برای تهیه این این فایل آموزشی مبلغ 29 هزار تومان را بهشماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۵۸۵۱۵۷۱۸واریز و عکس فیش واریزی به همراه ایمیل خود رابه شماره ۰۹۲۱۷۹۵۱۰۸۱در واتس آپ یا تلگرام  ارسال نمایید و فایل مورد نظر خدمتتان ایمیل می شود.

قیمت : 29 هزار تومان
مقدار
سود هر محصول بستگی به قیمت آن و شرکتی که آن را برای ما تامین می ­کند و
با او قرارداد منعقد کرده­ است، دارد.
✅ تمام سود فروش هر شارژ به طور میانگین، ۳
درصد مبلغ آن است
- یعنی تمام سود یک شارژ ۱۰ هزار تومانی، ۳۰۰
تومان
- تمام سود یک شارژ ۵ هزار تومانی، ۱۵۰ تومان
- تمام سود یک شارژ ۲ هزار تومانی، ۶۰ تومان
- تمام سود یک شارژ هزار تومانی، ۳۰ تومان است
و بسته های اینتر
سقف پوشش بیمه شخص ثالث را چقدر در نظر بگیریم؟ این پرسشی است که شاید هنگام خرید یا تمدید بیمه‌ نامه شخص ثالث به ذهن شما هم رسیده باشد. این روز‌ها ماشین‌ ها ارزشمندتر و قطعاتشان گران‌تر شده است.

برای همین اگر خدایی نکرده با یک ماشین دیگر تصادف کنید، مبلغ خسارت خیلی بیشتر از قبل خواهد بود. بیمه شخص ثالث در حالت پایه تا سقف ۹ میلیون تومان خسارت‌هایی که به ماشین‌های دیگر وارد می‌کنید را بر عهده می‌گیرد. اگر مبلغ خسارت بیشتر از ۹ میلیون تومان
               بطور کلی به دو روش زیر ارتقاء سهم انجام پدیر است.

1- مبلغ پس انداز بصورت یکجا : شش ماه قبل از سررسید وام
مثال : عضوی می خواهد سهم عادی خود را به جهشی تبدیل کند. می بایست شش ماه قبل 6 میلیون تومان به حساب صتدوق واریز کند(پس اندار خود را از 4 میلیون به 10 میلیون ارتقاء دهد)
2- مبلغ پس اندار بصورت مساوی : دوازده ماه قبل از سررسید وام
مثال : عضوی می خواهد سهم اقزایشی خود را به جهشی تبدیل کند. می بایست 12 ماه قبل بصورت مساوی مبلغ 300 هزار تومان

فصل دوم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل سوم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل چهارم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل پنجم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

فصل ششم به صورت pdf مبلغ 1000تومان

دانلود همه سوا
یک گیگ یا دوگیگ اینترنت یک ماهه رایگان همراه اول با زدن کد زیر *1000*211# ⚠️به بعضی از خط ها تعلق میگیره #شانسی اگه کد رو زدید نوشت خرید دو گیگ اینترنت به مبلغ 0(صفر)تومان بود یعنی به شما تعلق  میگیره و تایید کنید اگه مبلغ صفر نبود تعلق نمیگیره و تایید نکنید⚠️یا اینکه میتونید بسته ارزون قیمت از این کد بخرید مثلا پنج گیگ اینترنت یک ماهه 9500تومان میده البته به #شانستون داره چه حجمی براتون بیاد
مبلغ وام ازدواج افزایش یافته است
مبلغ وام ازدواج پیش از این برای هر کدام از زوجین ۳۰ میلیون تومان بود که در این حالت هر زوج جمعا ۶۰ میلیون تومان «وام ازدواج» دریافت می‌کرد.
اما در سال ۱۳۹۹ قرار است مبلغ وام زوجین به ازای هر فرد ۲۰ میلیون تومان افزایش یابد که در این حالت هر کدام از زوجین ۵۰ میلیون تومان و جمعا هر زوج ۱۰۰ میلیون تومان وام ازدواج دریافت می‌کند!
با یارانه دریافتی خود راتضمین کنید
پیش از این برای ضامنِ وام ازدواج شرایط مختلف و سخ
دلار_تهران 13390
دلار_سلیمانیه 13450
دلار_کردستان 13420
دلار_هرات  13200
دلار_مشهد  13350
سکه_امامی     4.600.000
مثقال(آبشده)   1.853.000
قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی ایران
1397-12-15
10:51
 قیمت خرید دلار آمریکا: 13,150 تومان  (650) 
 قیمت فروش  دلار آمریکا: 13,250 تومان  (650) 
 قیمت خرید یورو: 15,100 تومان  (450) 
 قیمت فروش  یورو: 15,200 تومان  (450) 
اونس جهانی:۱۲۸۷ دلار
مظنه: ۱۸۰۹۰۰۰ تومان
گرم: ۴۱۷۶۴۰ تومان
سکه قدیم: ۴۳۴۶۰۰۰ تومان
سکه امامی: ۴۵۱۰۰۰۰ تومان
سکه نیم: ۲۵۴۹۰۰۰ توم
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
مدتیه دارم سعی میکنم یادم بمونه توی آینه خودم رو ببینم؛ تجربه ی عجیبی دارم که هربار قیافه ام برام تازگی داره.
یوقتایی اصلن حوصله هیچی بازی کردن با برنا رو ندارم و دلم میخواد آزادانه به دنیای بزرگترها سرک بکشم.
یوقتایی دلم میخواد یه خواب سیر بکنم، کلی وقت هدر بدم و بعدش یه برنامه ریزی خوب بکنم و اجراش بکنم.
الان هم آنقدر خسته ام که یادم نمیاد درین پست چه مطالبی میخواستم بذارم!
 بیمه شخص ثالث چیست؟
هرگونه خسارت مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث در حوادث رانندگی به عهده بیمه شخص ثالث است. بر اساس قانون، خرید بیمه شخص ثالث برای تمام خودروها اجباری است و نداشتن این بیمه عواقب جبران ناپذیری برای دارندگان وسائل نقلیه به همراه خواهد داشت.
در قرارداد بیمه شخص ثالث:
    شخص اول صاحب بیمه‌نامه و مالک خودرو است که به آن شخص بیمه‌گذار گفته می‌‌شود.    شخص دوم یا ثانی شرکت ارائه‌دهنده‌ بیمه شخص ثالث است که بیمه‌گر خوانده
سوالات هدیه های آسمان ششم به صورت pdf و word
سوالات درس1تا3 به صورت pdf  مبلغ رایگان
سوالات درس 1تا3 به صورت  word مبلغ 1500تومان
سوالات درس4تا6 به صورت pdf  مبلغ  1000تومان
سوالات درس 4تا6 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس7تا9 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 7تا9به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس10تا12 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 10تا12 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس13تا15 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 13تا15 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوا
ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا، گفت: امروز (۹ خرداد) بها سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، مبلغ کامل طرح متاخر چهار میلیون و ۶۴۳ هزاره تومان، نیم مسکوک دو میلیون و ۶۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۸,۰۰۰ تومان است. او نیز قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار را یک میلیون و ۸۲۶ هزاره تومان و ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار را ۴۲۱ هزاره و ۵۰۰ تومان اعلام کرد. رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر
  افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 
 ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از روز سه‌شنبه (۲۰ فروردین ماه) آغاز شده و تا پایان ۲۴ فروردین ماه به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
با تلاش‌ها و پی‍گیری‌های صورت گرفته یارانه خرید کتاب ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است. 
 بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امو
♦️پراید ۲۰، پژو ۳۵، سمند ۴۰ و مزدا ۱۲۰ میلیون تومان ارزان شد
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو:
امروز ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۵۰ میلیون تومان به ۱۱۴ میلیون تومان، پراید از ۸۵ تا ۹۰ میلیون تومان به ۶۷ میلیون تومان، سمند از ۱۵۴ میلیون تومان به ۱۱۴ میلیون تومان و پژو ۴۰۵ از ۱۴۵ میلیون تومان به ۱۱۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است.
مزدا با ۱۲۰ میلیون افت قیمت از ۶۵۰ میلیون تومان به ۵۳۰ میلیون تومان و سراتو از ۵۲۰ میلیون تومان به ۴۷۰ میلیون تومان کاهش یافته است
باشگاه خبرنگاران: در لایحه بودجه سال آینده مبلغ عیدی کارکنان حدود یک میلیون و 200 هزار تومان و افزایش حقوق آن ها به طور متوسط 15 درصد تعیین شده است.
دولت لایحه بودجه سال آینده را نیمه آذرماه به مجلس می برد و بر این اساس چندی پیش بخشنامه مربوط به پیش بینی بودجه را به دستگاه ها ابلاغ کرد. به تازگی نیز ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه اعلام شده است. 
بر این اساس مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) در بودجه سال آینده حدود یک میلیون و 200 هزار تومان پیش بینی شده است.
وام ازدواج در سال ۹۸ به میزان ۳۰ میلیون تومان برای هر زوج می باشد که دارای دوره بازپرداخت ۵ ساله با اقساط ماهانه حدودا ۵۰۰ هزار تومانی (کارمزد ۴ درصد) است. بنابراین کل وام برای عروس و داماد، ۶۰ میلیون تومان است که دارای حدود ۱ میلیون تومان اقساط ماهانه می باشد. در این مطلب بطور کامل به تاریخچه، شرایط، مدارک و نحوه ثبت نام می پردازیم.

مطلب همه چیز درباره وام ازدواج را مطالعه کنید
جوایز نفرات برتر :
نفر اول : 60/000 تومان 
نفر دوم : 25/000 تومان
نفر سوم : 15/000 تومان
( جوایز بلافاصله بعد از اتمام بازی به حساب برندگان واریز خواهد شد )

شرایط شرکت در مسابقه :

- مسابقات هر شب راس ساعت 22 ، شروع خواهد شد
- تعداد شرکت کنندگان در هر مسابقه : 100 نفر 
- نوع بازی : بتل رویال
- بعد از پرداخت هزینهِ شرکت در مسابقه ( 2000 تومان )
 درخواست شرکت در مسابقه برای شما ارسال خواهد شد
- دقت کنید که باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع بازی درخواست شرکت در مسابقه ر
من: سلام خسته نباشید چطور میشه بفهمم چرا مبلغ قابل برداشتم صفر شده
بانک: حتما مسدودشده بزار ببینم 
.
.
بانک: آهان زود تر میگفتی مبلغ غیر قابل برداشت شده 20 هزار تومان
من: این طوری که برای ما خیلی بد میشه + خنده [کار دیگه ای هم میشد کرد؟]
بانک: قانون بانک مرکزیه
من: [یه سؤال جالب] یعنی بعدا هم اگه پولی توش بریزم تا بیست تومن پر بشه نمیشه بردارم
بانک: بله 

من: برای این مشکل چکار باید بکنم
آقای گوگولی: نمیدونم از خانم فلانی بایدبپرسی
من: امروز میا
مشخصات کلی پروژه ترنج دژبان ارتش (سرورناز- امید دژبان)
پروژه ترنج دژبان ارتش شامل ۲ برج مسکونی ۲۱ طبقه می باشد.متراژ واحدهای پروژه ترنج دژبان ارتش : حدود ۱۰۰ مترقراردادساخت: متری ۱٫۵ میلیون تومان و با احتساب ۳۰% هزینه مشاعات تقریباً متری ۲ میلیون می باشد.گودبرداری تمام شده است ودر حال اجرا فندانسیون است.واریزی : تا کنون اعضاء مبلغ ۷۵ میلیون تومان واریزی دارند.شرایط پرداخت: ۳ فقره چک ۴۰ میلیون تومانی به فاصله ۸ ماه یک بار تا پایان پروژهمبلغ
برای در راس امور قرار گرفتن مجلس، اولین شرط، رعایت قانون و اعتدال در هر شرایطی است حتی اگر عمل به آن به ضرر خود فرد تمام شود. در این زمینه خاطره‌ای از سید عبدالباقی، پسر شهید مدرس نقل شده که خواندنی است. سید عبدالباقی در خاطراتی که از پدر به یاد دارد، تعریف می‌کند:
تصور می‌کنم دوره چهارم بود و شاید شش ماهی از عمر #مجلس می‌گذشت، می‌دانیم #مدرس در این دوره لیدر (رهبر) اکثریت و در اوج شهرت و قدرت بود. یکی از روزها نزدیک غروب عده‌ای از نمایندگان
♨️ اطلاع از میزان فطریه و کفاره + پرداخت
‍ ✅دفتر رهبر معظم انقلاب مبلغ زکات فطریه وکفاره ۹۸ را اعلام کرد:
فطریه عبارت است از سه کیلو طعام غالب هر مسلمان اعم از جو، گندم و برنج و اقلامی که به‌عنوان طعام محسوب می‌شوند.
 بر اساس محاسبات صورت‌گرفته میزان زکات فطره برای یک نفر با محاسبه‌ی سه کیلو گندم، ۸۰۰۰ تومان است و پرداخت این مبلغ به‌عنوان فطریه کفایت می‌کند. اما هم‌وطنان می‌توانند با توجه به برنجی که مصرف می‌کنند، سه کیلو از آن یا معا

با نحوه صحیح نوشتن چک صیاد آشنا شویم
همه ما با مزیت های دسته چک بانکی چون عدم حمل مقادیر زیاد پول، پرداخت پول در آینده و ... آشنا هستیم
و با دسته چک صیاد در مطالب قبلی بیشتر آشنا شدیم.

در این مطلب نیز قصد داریم تا نکاتی را در مورد نحوه صحیح نوشتن چک صیاد بیان نماییم.
زیرا نوشتن چک نکاتی دارد که بدون رعایت نکردن آن ها به احتمال زیاد دچار دردسرهایی خواهید شد
و برابر قانون مجازات هایی نیز در انتظارتان خواهد بود.

در نتیجه بایستی با نحوه صحیح نو
زکات،فطریه و کفاره 98 اعلام شد
دفتر وجوهات رهبر انقلاب اسلامی مبلغ زکات فطریه و کفاره ۹۸ را اعلام کرد.
فطریه عبارت است از سه کیلو طعام غالب هر مسلمان اعم از جو، گندم و برنج و اقلامی که به‌عنوان طعام محسوب می‌شوند. بر اساس محاسبات صورت‌گرفته میزان زکات فطره برای یک نفر با محاسبه‌ی سه کیلو گندم، ۸۰۰۰ تومان است و پرداخت این مبلغ به‌عنوان فطریه کفایت می‌کند. اما هم‌وطنان می‌توانند با توجه به برنجی که مصرف می‌کنند، سه کیلو از آن یا معادل قیم
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، حداقل میزان عیدی کارگران مشمول قانون کار در سال 99 معادل سه میلیون و سی و سه هزار تومان و حداکثر میزان عیدی و پاداش کارگران برای سال ۹۹​ نیز معادل چهار میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد که این مبلغ بایستی توسط کارفرمایان به کارگران پرداخت شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مبلغ عیدی کارگران در سال 99 بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1872/مبلغ-عیدی-کارگران-در-سال-99.html

قابل توجه اعضای گرامی 

روز دوشنبه مورخه 98/6/4 به مناسبت روز کارمند کلیه ثبت نام بزرگسالان نیم بها  و مبلغ 4000 تومان می باشد. 
شایان ذکر است هزینه عضویت در روزهای عادی 7000 تومان می باشد. 
مدارک لازم جهت ثبت نام:
شناسنامه یا کارت ملی
یک قطعه عکس 
4000 تومان هزینه نیم بها 
سوالات درس به درس علوم ششم به صورت pdf  و  word
سوال درس 1تا3به صورت pdf مبلغ رایگان
سوال درس 1تا3 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 4تا5 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 6تا7 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 9تا10 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 11تا12 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال

کاربران عزیز وبسایت برق کار خوشحالیم که لحظاتی از وقت ارزشمند خود را به ما اختصاص دادید. در این بخش روش محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری را به شما آموزش خواهیم داد. هزینه های درج شده در جدول زیر به صورت میانگین (شهر های کوچک و بزرگ) در نظر گرفته شده است. در محاسبه این هزینه ها سعی شده حقوق مصرف کننده و نصاب محترم رعایت شود. آخرین بروز رسانی این قیمتها در تاریخ 98/10/05 انجام شده است.

جدول زیر برای ساختمانهایی است که سیم کشی از تمامی طبقات ساختمان
☑️اجناس ذیل موجود گردید ☑️
97/10/01          ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
#توجه   کلیه اجناس اصلی و با گارانتی معتبر میباشند 

کلید یک پل و دو پل ؛ هانتر پارت و جهان پارت : 11000 تومان
لنت عقب پراید طرح گلد : 28.000

شلنگ بخاری پراید : 6000 تومان
بلبرینگ چرخ عقب پرایدبزرگ؛ فرانتک  : 30.000 تومان
بلبرینگ چرخ عقب پراید کوچک : ۲۵.۰۰۰
شیر بخاری پیکان ؛ جهان  پارت : 17000 تومان
تسمه تایم پراید ؛ یانگ سانگ کره اصلی: 70.000 تومان
لامپ یک کنتاک و دو کنتاک : 1500 تومان

لامپ سه خار پراید پیک
               بطور کلی به دو روش زیر ارتقاء سهم انجام پدیر است.

1- میلغ پس انداز بصورت یکجا : شش ماه قبل از سررسید وام
مثال : عضوی می خواهد سهم عادی خود را به جهشی تبدیل کند. می بایست شش ماه قبل 6 میلیون تومان به حساب صتدوق واریز کند(پس اندار خود را از 4 میلیون به 10 میلیون ارتقاء دهد)
2- مبلغ پس اندار بصورت مساوی : دوازده ماه قبل از سررسید وام
مثال : عضوی می خواهد سهم اقزایشی خود را به جهشی تبدیل کند. می بایست 12 ماه قبل بصورت مساوی مبلغ 300 هزار تومان
وام مسکن
یکی از راه‌های رایج برای خانه‌دارشدن، دریافت وام مسکن و خرید ملک با آن است. بانک مسکن یکی از بانک‌هایی است که به صورت تخصصی در این زمینه وام می‌دهد. در ادامه به بررسی انواع وام‌هایی که بانک مسکن ارائه می‌دهد، و شرایط و قوانین دریافت این وام‌ها می‌پردازیم.
وام مسکن جوانان
وام مسکن زوجین
وام مسکن خانه اولی‌ها (وام مسکن یکم)
دریافت وام مسکن با اوراق بانک مسکن
وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن (طرح ۱ و ۲)
وام مسکن جوانان
جوانان با حداقل سنِ
وام مسکن
یکی از راه‌های رایج برای خانه‌دارشدن، دریافت وام مسکن و خرید ملک با آن است. بانک مسکن یکی از بانک‌هایی است که به صورت تخصصی در این زمینه وام می‌دهد. در ادامه به بررسی انواع وام‌هایی که بانک مسکن ارائه می‌دهد، و شرایط و قوانین دریافت این وام‌ها می‌پردازیم.
وام مسکن جوانان
وام مسکن زوجین
وام مسکن خانه اولی‌ها (وام مسکن یکم)
دریافت وام مسکن با اوراق بانک مسکن
وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن (طرح ۱ و ۲)
وام مسکن جوانان
جوانان با حداقل سنِ
از دست دادن کامل و یا بخشی از موی سر از جمله مشکلاتی است که امروزه نه فقط آقایان که بسیاری از خانم ها نیز با آن مواجه هستند.این امر باعث کاهش اعتماد به نفس و محدود کردن روابط اجتماعی فرد شده و ممکن است زندگی او را تحت الشعاع قرار دهد از این رو هزینه کردن در این امر منطقی به نظر می آید و بسته به نوع روش درمان و منطقه جغرافیایی و کلینیک مربوطه و روش پیشنهادی متخصص پوست و مو از مبلغ ۸۰۰ هزارتومان تا ۴ و ۵ میلیون تومان متغیر و متفاوت است. 

قیمت کاش
 ↵ بیمه عمر انفرادی کارآفرین 
منظور از بیمه عمر و سرمایه گذاری داشتن پوشش‌های بیمه‌ای به همراه سرمایه گذاری است که فرد می‌تواند با پرداخت حق بیمه داشته باشد. بیمه عمر انفرادی کارآفرین یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه عمر است که هم از جنبه سرمایه گذاری دارد و هم از لحاظ بیمه‌ای پوشش‌های ارزنده‌ای را برای بیمه شده فراهم می‌کند.

↵ بیمه عمر مشترک کارآفرین
بیمه عمر مشترک یکی دیگر از طرح‌های فاخر بیمه عمر است که در سطح کشور توسط شرکت بیمه
هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سال ۹۹ نسبت به سال گذشته افزایش نیافته است.
، علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر در ۲ رشته امتحانی متقاضی ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ شوند و نسبت به پرداخت مبلغ ۴۵ هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی اقدام کنند.
داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دومهستند، ضرورت‌ دارد کد رشته‌ امتحانی دوم را د
یه جوری شدم انگار می‌خوام همه کار بکنم ولی همزمان نمی‌خوام هیچ‌کار بکنم ، فردا میرم واسه مشاوره پایان نامم ، اخرای شهریور دفاع میکنم و بعدش یک هفته شروع میکنم به چرم دوزی و کار های دیگم اگر بشه شایدم برم مسافرت ... با این فکرا دلمو خوش میکنم 
قیمت شارژ افزایش یافت
شارژ
2000تومانی به مبلغ 2600تومان
5000تومانی به مبلغ 6000تومان
واقعا ببخشید که گرون اما ما از جاهای دیگه ارزان تر میدهیم​​​​
الان یکی از همکار های من شارژ 2000تومانی را به مبلغ 3000تومان میدهد
5000تومانی را به مبلغ 6600میدهد
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، میزان و مبلغ عیدی کارمندان دولت همه ساله به موجب تصویب نامه ای که توسط هیات وزیران به تصویب رسیده است مشخص شده و قابل پرداخت خواهد بود . در خصوص میزان پاداش کارمندان ۹۹ ذکر این نکته ضروری است که مبلغ تعیین شده به یکسان برای کلیه کارمندان دولت تعیین می شود و مبلغ آن به میزان یک میلیون و دویست هزار تومان تعیین شده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مبلغ عیدی کارمندان سال 99 چقدر است بر روی لینک زیر کلیک ک
اجرت ساخت طلا
کارخانه‌های طلاسازی بابت اجناسی که می‌سازند اجرت و مزدساخت دریافت می‌کنند که این اجرت به صورت گرمی است؛ یعنی هر گرم وزن طلای ساخته شده در فی اجرت ضرب می‌شود. مثلا در این سند، طلافروش از کارگاه آقای حسینی ۹۴۷/۳۶ گرم النگو سینا دریافت کرده که اجرت آن هر گرم ۴ هزار تومان است و ایشان علاوه بر طلا، مبلغ حدود ۳میلیون و ۷۸۹ هزار تومان در این ردیف بابت اجرت ساخت، بستانکار شده است.
مشاهده ی سند در ادامه ی مطلب
ادامه مطلب
سایت دورهاتو به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ با وجود رکود قابل توجه در بازار فروش خودرو در هفته های اخیر، خبرها حاکی از آن است که برخی از تقاضاها به بازار خرید خودرو بازگشته است که منجر به افزایش موردی قیمت خودرو شده است. اما هنوز نمی توان مدعی شد که قیمت خودرو ها رو به افزایش است و بازار به حالت قبل بازگشته است. افزایش قیمت برخی از خودرو ها نیز به علت کمبود عرضه آنها به بازار فروش خودرو بوده است. البته با کاهش نرخ ارز این انتظار می رود که قیمت خودر
چیپ های ۲۲۰ ولت مستقیم
بدون نیاز به درایور و با کیفیت بسیار عالی

۹ وات ۷۰۰۰ تومان
۱۲ وات ۸۰۰۰ تومان
۱۸ وات ۱۱۵۰۰ تومان
۲۰ وات ۱۳۰۰۰ تومان
۳۰ وات ۲۹۵۰۰ تومان
۴۰ وات ۳۲۵۰۰ تومان
۵۰ وات ۳۶۵۰۰ تومان
 جهت سفارش:
 09141801137
   @electrical_shop
 پخش کالای برق بوکان  t.me/boukanelectric 
در تاریخ 3 آذرماه 1397 سرامیک های بین کابینت آشپزخانه تکمیل شد . سرامیک طرح آجری را انتخاب کردم و چون آپزخانه گچ سفید بود با چسب کاشی روی گچ چسبانده شد . برای بین کابینت 17 عدید سرامیک به ابعاد 30 در 80 گرفتم که در آخر دو تا اضافه آمد و چند تا هم تکه اضافه آمد . قیمت 17 تا سرامیک مبلغ 83 هزار تومان شد و این نوع سرامیک متری 20 هزار تومان بود . 
مرحله چسباندن سرامیک ها از ساعت 3/5 ظهر امروزشروع شد و حدود 5 ساعت طول کشید و ساعت 8 تمام شد . دستمزد برای چسباندن سرام

سایت پرداخت کلیکی صدرا باکس، به تازگی تعداد آگهی های خود و مبلغ آنها را به شدت افزایش داده است، به طوری که شما روزانه می توانید با چند کلیک ساده، حداقل صاحب 1600 تومان شوید که این مبلغ در ماه حدود پنجاه هزار تومان خواهد شد. در حال حاضر 8 عدد آگهی 100 تومانی، 8 عدد آگهی 81 تومانی، 2 عدد آگهی 40 تومانی و 4 عدد آگهی 20 تومانی در لیست آگهی ها قرار داده شده است که کلیک کردن بر روی آنها و کسب مبلغ آن حداقل کاری است که می توانید در این سایت انجام دهید. برای آشن
ادو پرفیوم تام فورد مدل Fleur de Portofino با قیمت 4,275,000 تومان
ادو پرفیوم مردانه زرژوف کاساموراتی مدل Shooting Star Uden با قیمت 4,255,000 تومان
تستر ادو پرفیوم مردانه کرید مدل Aventus با قیمت 3,990,000 تومان
ادو پرفیوم رامون مونگال مدل Flamenco با قیمت 3,950,000 تومان
ادو پرفیوم مرچنت اف ونیز مدل CRAQUELE با قیمت 3,928,000 تومان
قضیه از این قراره که شما مرتکب اختلاس میشین؛ به عنوان مثال شما مبلغ یک میلیارد تومن در سال ٩٤ اختلاس میکنید، با یک میلیارد تومان چیکار میکنید؟ ٥٠٠ میلیون میدید یک باب منزل میخرین ١٢٠ متر از قرار متری ٤ میلیون تومان و ٥٠٠ میلیون تومان دیگه اش هم میدید به یک خودرو پورشه.... زمان میگذره و سال ٩٨ بالاخره میگیرنتون.
طبق تبصره ١ ماده ٥ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس: "در صورتیکه میزان اختلاس تا پنجاه هزار ریال باشد مرتکب به ششماه تا سه س
به مدیریت آموزش وپرورش ابهرموضوع تخته وایت برد
بااهداسلام وتحیتاحتراما؛ باتوجه به تماس های مدیران محترم مدارس شهرستان  درمورد نیازشان به تخته وایت برد،مجمع خیرین مدرسه ساز درنظر دارد همچون سالهای گذشته تخته وایت های درابعاد بک در دو به قیمت دوبست و پنجاه هزار تومان و نود در یک ونیم به مبلغ دوبست  هزار تومان مشروط براینکه تقاضای مدارس حداقل دویست عدد باشد دراختیارشان قراردهد مستدعی است نسبت به احضاء آمار نیاز مدارس اقدام وبه دفتر مجمع ا
آموزش کاربردی و ساده کسب درآمد با گوشی موبایل 
بدون سرمایه
بدون محدودیت زمانی و مکانی
بدون محدودیت سنی
بدون محدودیت سوادی چون از صفر تا صد همراه شماییم.

اگر از بیکاری و درآمد کم خسته شده اید به صورت تضمینی این پکیج اریه می گردد و در صورت نتیجه نگرفتن تمامی وجه دریافتی مرجوع می گردد

درای مجوز از مراجع مربوطه

در این پکیج مطالب و مواردی تقدیم می شود که تا کنون
فولاژ
شرکت فولاد آلیاژی ایران پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده 28 فروردین ماه
مبنی بر مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از 499 به 600 میلیارد تومان از دو
محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته از برنامه مرحله دوم
افزایش سرمایه به میزان 9 درصد خبر داد.
"فولاژ" در نظر دارد با هدف اصلاح ساختار مالی برای رساندن سرمایه فعلی از 550 به 600 میلیارد تومان اقدام کند.
بانک ملت
مبلغ خسارت توافق شده با خزانه داری انگلیس وصول شده و طبق محاسبات انجام
شده به عنوا
*
قرنیز در حاشیه پایین دیوارهای خانه بکار می رود . من رنگ شکلاتی ( طرح چوب ) رو برای خانه سفارش دادم . 
56 متر قرنیز برای خانه / هر قرنیز شاخه ای سه متر می باشد/ قیمت فعلی هر قرنیز 35 هزار تومان/ 
20 شاخه قرنیز سفارش داده شده برای خانه : مبلغ 700 هزار تومان 
تارخ سفارش قرنیز : 20 آبان ماه 1397
تصویر زیر رسید برداشت حدود سیصد هزار تومان بیت کوین است که به تازگی از سایت CoinPot برداشت شده است. مبلغ اصلی این پرداخت چیزی بیش از  دویست و سی هزار ساتوشی بیت کوین می باشد که در تاریخ 17 آگوست 2019 برابر با 26 مرداد ماه 1398، درخواست برداشت آن از سایت کوین پات انجام شده است و کمتر از 48 ساعت به حساب بلاک چین ما واریز گشته است. مبلغ مورد نظر با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، چیزی حدود 25 دلار می باشد که با توجه به قیمت دلار در حال حاضر چیزی حدود 300 هزار تومان م

شما می توانید با مراجعه به صفحه ویلاهای گرگان در سایت گرگان تماشا در دو بخش اجاره ویلا و خانه های روستایی بر حسب سلیقه و قیمت و مشخصات انتخاب کرده و با استعلام از شماره های اعلام شده در سایت نسبت به رزرو اقدام نمایید . جهت رزرو می بایست تاریخ ورود و خروج و تعداد خود را اعلام نموده و پس از دریافت جواب در خصوص امکان رزرو نسبت به واریز مبلغ اعلام شده اقدام نموده و بعد از ارسال فیش واریزی رزرو خود را قطعی نمایید . در این مرحله با ارسال نام خان
بسیاری از سایت ها بونوس و هدیه اولیه در اختیار کاربران قرار می دهند، با پیش بینی رایگان در پلتفرم پین اسکور برنده فری بت و مبلغ نقدی تا 10 میلیون تومان شوید. همچنین میتوانید 100 درصد واریز اول در کازینو و یا روز تولد و همچنین 50 درصد واریزی ورزشی تا مبلغ 10.000.000 ریال هدیه بونوس دریافت کنید. از سایر بونوس های پین باهیس می توان به 80 درصد، 20 درصد واریز آنی با درگاه شارژ مستقیم نامحدود اشاره کرد که می توانید دریافت کنید.

سوالات هدیه های آسمان ششم به صورت pdf و word
سوالات درس1تا3 به صورت pdf  مبلغ رایگان
سوالات درس 1تا3 به صورت  word مبلغ 1500تومان
سوالات درس4تا6 به صورت pdf  مبلغ  1000تومان
سوالات درس 4تا6 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس7تا9 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 7تا9به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس10تا12 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 10تا12 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوالات درس13تا15 به صورت pdf  مبلغ 1000تومان
سوالات درس 13تا15 به صورت  word مبلغ 1500تومان

سوا
این روز ها کسانی که اولین روز های ورود به بورس خود را سپری میکنند  و دوره های آموزشی من رو نگاه میکنند به من پیام میدن و اصرار دارن بدانند من در ماه چقدر از بورس درمیارم از اون ها اصرار از من انکار ، اخه نمیشه گفت.یک ماه بازار بده یک ماه بازار خوبه ، بعد اصلا نمیشه عدد گفت خب شایدیکی 100 هزار تومان پول داره  یکی 10 میلیون پول داره یکی 100 میلیون  نمیشه گفت اینها دقیقا در یک ماه یک اندازه سود میکنند ، شاید از لحاظ درصدی بشه چیزی فهمید ولی نمیشه از لح
خبرآنلاین نوشت: براساس این مصوبه و بند ۱۲۶ جریمه تردد غیرمجاز وسایل نقلیه در محدوده‌های ممنوع مصوب در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهر‌های کشور و شورای هماهنگی ترافیک استان‌ها که به طور موقت از طرف پلیس راهور ممنوع اعلام می‌شود، مبلغ یک میلیون ریال است.براین اساس مبلغ جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک از ابتدای اردیبهشت ماه از ۲۰هزار به ۱۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

کد خبر: ۱۶۴۵۱

تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲ - 06 April 2020
ویلا سه سال ساخت به مساحت 250 زمین  متر و مساحت بنا 125 متر سند ندارد (محلی)
امتیازات: یک خواب -  یک سالن - سه سرویس بهداشتی -  کابینت ام دی اف - کمد دیواری - پکیج - کف سرامیک - گاز رومیزی - پارکینگ خشک
مبلغ کل 500 میلیون تومان
آدرس : بندر کیاشهر - نقره ده
شماره تماس 09211743624 یوسف رستگار
با توجه به استقبال فامیل از عضویت در صندوق مهرفامیلی و نظر به تکمیل سقف اعضاء در صندوق مهرفامیلی که منجر به عدم عضوگیری جدید شد، در نظر داشتیم با همین تعداد عضو در سال جاری و عدم عضوگیری جدید تا پایان سال کارمان را استمرار ببخشیم.
اما با توجه به درخواست های اعضاء برای افتتاح حساب برای خود و یا فرزندان و اعضاء خانواده، با شرایط ذیل امکان ثبت عضو جدید از اواسط خرداد ماه 99 فراهم خواهد شد.
افرادی که تمایل به عضویت خود یا اعضاء خانواده خود در صندو
در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و 575 هزار تومان (35 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و 570 هزار تومان (50 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است. همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و 350 هزار تومان (20 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه به قیمت یک میلیون و 450 هزار تومان (10 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت 910 هزار تومان (
در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و 575 هزار تومان (35 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و 570 هزار تومان (50 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است. همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و 350 هزار تومان (20 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه به قیمت یک میلیون و 450 هزار تومان (10 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت 910 هزار تومان (

کافی نبودن موجودی چک
در این مطلب قصد داریم تا بهترین راه حل را در صورت کافی نبودن موجودی چک خدمت شما عزیزان ارائه دهیم
تا در صورت مواجهه با چنین مشکلی، متضرر نشوید!

در صورتی که شما به عنوان مثال چکی به مبلغ 40 میلیون تومان در اختیار داشته باشید
و با مراجعه به بانک به شما گفته شود که تنها 20 میلیون در حساب موجود بوده
و این میزان کمتر از مبلغ چک شما می باشد، در این صورت شما چه اقداماتی را انجام می دهید؟

در اکثر مواقع افراد یکی از دو راه زیر ر
لیست قیمت لوازم یدکی ایرانی

1 کلید بالابر پراید صبا تک پل 10500 تومان
2 کلید بالابر پراید صبا دو پل 11500 تومان
3 کلید بالابر 131 تک پل 11000 تومان
4 کلید بالابر 131 دو پل 12000 تومان
5 کلید بالابر پژو ایرانی 11500 تومان
6 کلید بالابر پژو وارداتی 14000 تومان
7 پایه برف پاکن پراید 10000 تومان
ادامه مطلب
این کالا موجود نمی باشد.

هر کارت با 5000 تومان شارژ،
6000 تومان می باشد.
راهنمای خرید کارت تلفن همگانی از نوع in card :
1) از طریق پیامک و یا تلگرام پیامی ارسال نمایید،
که در آن مبلغ ، خرید کارت تلفن ، شهر ، روش بدست آوردن شماره تلفن را ذکر نمایید.
2) در اولین فرصت برایتان پیامی حاوی موجود بودن یا نبودن محصول ارسال می گردد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ا
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ار
نمونه داستان برای رونق تولید و اشتغال‌زایی 1
اسدالله عسگراولادى، میلیاردر ایرانی از راز های تجارتش میگوید:
من اسدالله عسگراولادى هستم و سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شدم. خانواده‌ام متدین و در سطح پایین جامعه بودند و با قشر ثروتمندان سروکار نداشتند. شغل پدرم پیشه‌ورى بود و مغازه عطارى داشت. ما سه برادر بودیم که هر سه از سن ۱۲ ـ ۱۳ سالگى کار در بازار تهران را شروع کردیم. روزها کار و شب‌ها درس. پس از گذراندن کنکور در رشته ادبیات پذیرفته شدم اما عصر
پکیج های طلایی جشنواره (بانوان)
توتال بادی: 400 تومان
فول بادی کاربردی: 350 تومان
(زیربغل+بیکینی+خط لاین+خط باسن) 90 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+خط ناف) 100 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+زیربغل+صورت) 150 تومان
(بیکینی+خط لاین+خط باسن+روی باسن) 110 تومان
(ساق دست+روی دست+ساق پا+روی پا) 110 تومان
(صورت کامل+گردن) 50 تومان
(دست ها کامل+پاها کامل) 210

پکیج های طلایی (آقایان)
(خط ریش پایین+خط ریش بالا+خط گردن) 150 تومان
(زیر بغل+بازوها) 150 تومان
(خط گردن+گوش) 80 ت
پروژه مروارید 2 بقیه الله
سازنده این پروژه تعاونی مسکن نامی اریکه پارسیان( متعلق به بیمارستان بقیه الله ) می باشد که پروژه موفق مروارید ۱ را به اتمام رسانده است. مروارید 2 در در نزدیکی مرواریدشهر منطقه 22 بنا شده است و در مرحله ثبت نام و عضو گیری می باشد.
مشخصات پروژه مروارید 2
پروژه مروارید بقیه الله 2،  یک برج 30 طبقه است که دارای 24 طبقه مسکونی، 5 طبقه منفی پارکینگ و یک طبقه لابی است. در هر طبقه، 8 واحد تعریف شده است و واحد های این پروژه دارای ۱۲۵ 
استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف آقا✔ سن بالای 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت◀ سوء پیشینه لازم نیست .◀ مدارک لازم برای ثبت نام حضوری:⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهینامه✔ بیمه⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پایان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان برای ثبت نام اولیه اینترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ نام ش
استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف آقا✔ سن بالای 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت◀ سوء پیشینه لازم نیست .◀ مدارک لازم برای ثبت نام حضوری:⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهینامه✔ بیمه⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پایان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان برای ثبت نام اولیه اینترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ نام ش
فصل دوم به صورت pdf مبلغ 750تومان
فصل سوم به صورت pdf مبلغ 750تومان
فصل چهارم به صورت pdf مبلغ 750تومان
فصل پنجم به صورت pdf مبلغ 750تومان
فصل ششم به صورت pdf مبلغ 750تومان
انسی زیر لب زمزمه می کند :
 «   زندگی را فرصتی آنقدر نیست
که در آیینه به قدمت خویش بنگرد
یا از لبخنده و اشک
یکی را سنجیده گزین کند . »
شاملو گفته اینا رو ...
یکی گفته که می دونسته خیلی چیزا رو...
یادم باشه که باید بجنبم هر کاری باید بکنم، بکنم...
گورپدر اونایی که نمی فهمند... گور پدر اونایی که حسودند ... گور پدر اونایی که هیچی نمی دونند ولی ادعاشون گوش فلک رو کر کرده...
کسب درآمد اینترنتی با پارت کلیک
بعد از مدتی تصمیم داریم یک سایت ایرانی نسبتا مناسب را جهت کسب درآمد از اینترنت خدمتتان معرفی کنیم ، سایت کلیکی partclick  بیشتر از یک سال میشه که فعالیتشو شروع کرده است  و تا این لحظه عملکرد خوب و رو به رشدی داشته است در این سایت روزانه تا ۵۰ تبلیغ برای دیدن و کسب درآمد محیاست که قیمت هر تبلیغ به صورت میانگین بین ۳۰ تا ۷۰ ریال در نظر گرفته شده است ، در پارت کلیک از طریق جذب نفرات ارجاعی بوسیله لینک بازاریابی مخت
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
بانک جهانی در سال ۲۰۰۵میلادی ،  مبلغ ۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وام پرداخت کرده است!
آیا میدانستید بیشترین میزان وامی که ایران از بانک جهانی گرفته در سال ۲۰۰۵ میلادی (خرداد ۱۳۸۴) به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار و به منظور اصلاح شبکه فاضلاب شیراز و اهواز بوده است؟
از این میزان۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز پرداخت شد ، ولی هیچ وقت‌ دولت گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نداد و اکنون شاهد آن هستیم که شبکه فاضلاب اهواز
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود می باشد.

6000 تومان می باشد.
این کالا موجود نمی باشد.

6000 تومان می باشد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها